Klacht: Geld nog steeds niet terug

Maaike1970 op 20 september 2022 over Studystore in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Studystore has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Studystore
Categorie Boeken
Status Open
Datum 20 september 2022

Een klant heeft op 26 augustus boeken besteld bij Studystore, die aanvankelijk de volgende dag geleverd zouden worden. Na een vertraging in de verwachte leveringsdatum heeft de klant de bestelling geannuleerd, maar het terug te storten bedrag is na bijna twee weken nog steeds niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 26 augustus heeft mijn zoon boeken besteld. Boeken zouden de volgende dag geleverd worden, maar na bestelling werd de verwachte leveringsdatum al snel 31 oktober.
Dit duurde te lang en daarom hebben we de bestelling geannuleerd. Vervolgens kreeg ik een melding dat het geld binnen 7 dagen teruggestort zou worden.
We zijn inmiddels bijna 2 weken verder, maar ik heb het geld nog steeds niet terug ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil z.s.m. mijn geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Studystore over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Maaike1970
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM