Klacht: Terugbetaling retour

Syrup op 01 november 2022 over Studers in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Studers has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Studers
Categorie Boeken
Status Open
Datum 1 november 2022

Een klant heeft op 2 september 2022 een boek besteld bij Studers en probeerde op 16 september de bestelling te annuleren, maar vond geen annuleringsoptie op de website. Na meerdere pogingen om telefonisch contact op te nemen en het invullen van een contactformulier, heeft de klant nog steeds geen bevestiging van annulering ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 2 september 2022 heb ik een boek besteld bij Studers. Op 16 september wilde ik mijn bestelling annuleren via de website, maar deze optie was niet beschikbaar. Ik heb ze op dezelfde dag gebeld om het telefonisch te annuleren en kreeg een automatisch bericht waarin werd gezegd dat er vertragingen zijn bij Studers waardoor het langer kan duren voordat ik mijn boek ontvang. Ik heb hierna opgehangen en besloot om nog even te wachten.

Op 28 september heb ik nogmaals geprobeerd om het via de website te annuleren en nog steeds was de optie om de bestelling te annuleren er niet. Ik heb dezelfde dag gebeld naar Studers en heb ik 45 minuten gewacht totdat een medewerker zou opnemen, maar helaas. Ik heb daarna het contactformulier op de website ingevuld waarin ik heb gevraagd om een annulering en terugbetaling.

Op 30 september kreeg ik het bericht dat mijn bestelling was verstuurd. Vreemd, want ik had geen enkele mogelijkheid om het te annuleren en nadat ik ze 2 dagen geleden had benaderd wordt het verstuurd… Ik neem nogmaals contact op met Studers via hun contactformulier waarin ik de situatie uitleg en vraag om een oplossing.

Op 3 oktober krijg ik een reactie op beide berichten. Op mijn verzoek tot annulering van 28 september wordt uitgelegd hoe ik mijn bestelling kan annuleren. Helaas had ik dit al meerdere keren geprobeerd voordat het werd verstuurd, maar ik heb geen enkele keer de optie gehad om in mijn account de bestelling te annuleren. Op mijn bericht van 30 september vertelt een medewerker mij wanneer het boek verstuurd zou kunnen worden. Geen oplossing dus…

Op dezelfde dag (3 oktober) ontvang ik het boek in de brievenbus. Aangezien ik geen baat meer heb bij het boek, omdat het te lang had geduurd, heb ik gereageerd op het bericht waarin de medewerker mij uitlegt hoe ik de bestelling kan annuleren en leg ik de situatie nogmaals uit. Ik zeg hierbij dat ik, aangezien het boek inmiddels is verstuurd, ik het wil retourneren en het complete bedrag gerestitueerd wil hebben.

In de tussentijd probeer ik het boek als retour aan te melden, maar ook deze optie is niet beschikbaar via de website. Op 15 oktober heb ik nog steeds geen reactie gekregen hierop en probeer ik weer via de website mijn bestelling retour aan te melden. De optie is er nu wel, ik kies ervoor om het als ”verkeerd geleverd” terug te sturen, aangezien ik geen andere reden kon selecteren die mijn reden van retour het beste omschrijft. Ik krijg automatisch een retourlabel en heb deze alvast op de doos geplakt.

Op 17 oktober krijg ik nogmaals een antwoord op mijn bericht van 30 september waarin de medewerker mij verteld dat het boek is geleverd. Ik reageer hier weer op en vertel dat ik het boek wil retourneren. Op dezelfde dag krijg ik ook een reactie op mijn bericht van 3 oktober. De medewerker zegt dat ze de annulering heeft voorgelegd aan hun betreffende dienst. Hier heb ik tot op heden niks meer van gehoord.

Op 20 oktober heb ik het boek naar Studers teruggestuurd.

Op 26 oktober vul ik nogmaals het contactformulier in waarin ik zeg dat ik nog geen bevestiging van het geretourneerde boek heb gekregen. Op 27 oktober krijg ik een reactie waarin de medewerker zegt dat er vertragingen zijn bij Studers en dat ze geen goed antwoord kunnen geven.

Tot op heden (1 november) heb ik geen update gehad of een terugbetaling ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zo snel mogelijk het volledige aankoopbedrag inclusief verzendkosten gerestitueerd willen krijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Studers

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Studers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Studers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Syrup
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM