Klacht: Geld terug

Louisa.h op 02 november 2022 over Studers in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Studers has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Studers
Categorie Boeken
Status Open
Datum 2 november 2022

Louisa heeft een klacht ingediend bij Studers omdat zij al een week wacht op de terugstorting van haar geld. Ondanks haar pogingen om contact op te nemen, heeft zij nog steeds geen oplossing ontvangen en vindt zij de lange wachttijd onacceptabel.

Mijn Klacht:

Goeiemorgen,
Ik ben nu al 1 week aan t wachten tot me geld word terug gestort en ik heb al geprobeerd contact met ze op t nemen. Maar ik wil graag zsm mijn geld terug willen hebben. Ik vind het best belachelijk dag ik zolang mag gaan wachten..

Vriendelijke groet Louisa

Gewenste Oplossing:

Dat mijn geld gelijk word terug gestort binnen deze 2/3 dagen en het liefst vandaag maar ik weet dat niet gaat maar als het toch lukt ben ik erg tevreden en zal ik geen klacht meer breng

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Studers

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Studers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Studers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Louisa.h
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM