Klacht: Geld nog steeds niet ontvangen

Moon29 op 11 oktober 2022 over Studers in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Studers has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Studers
Categorie Boeken
Status Open
Datum 11 oktober 2022

Een klant heeft op 2 september boeken besteld voor een opleiding, maar ontving slechts één van de negen boeken. Na het annuleren van een deel van de bestelling en het rechtstreeks bestellen bij de uitgever, heeft de klant na zeven dagen nog steeds het geld voor de geannuleerde boeken niet ontvangen. Bij navraag werd aangegeven dat het tot tien dagen kan duren voordat het geld wordt teruggestort, maar de klant kan de annulering niet terugvinden in zijn account.

Mijn Klacht:

Ik heb op 2 september boeken besteld voor mijn korte opleiding die op 13 oktober afloopt. Die zouden 2 dagen later worden bezorgd. Uiteindelijk helaas maar 1 van de 9 boeken ontvangen. De rest zou op 6 september geleverd worden. Niet gebeurd en moest mijn opleiding starten zonder boeken. Heb vervolgens een deel van de boeken op 9 september geannuleerd en rechtstreeks bij de uitgever besteld die had ik 2 dagen later binnen. Geld van de geannuleerde boeken na 7 dagen niet ontvangen. Gebeld en na ruim een uur in de wacht te hebben gestaan , wordt aangegeven dat mijn annulering te zien is in het systeem en dat het tot 10 dagen kan duren voordat geld wordt teruggestort en dat ik nog even moet afwachten. In mijn account kan ik echter geen melding doorgeven, mijn annulering niet zien ondat volgens studers alles in bestelling is en status tot op heden staat op levering 6 september, ongewijzigd dus. Na twee weken weer gebeld, na een uur in de wacht, hebben ze de verbinding verbroken. Weer bijna een uur in de wacht en toen eindelijk iemand die zo goed als mogelijk vertelde hoe of wat. De vorige collega had onjuiste info verstrekt en geen melding gemaakt in het systeem. De annulering was niet verwerkt en ze zou een bericht sturen naar de afdeling die dit moest verwerken. Ze gaf aan dat dit nog ongeveer 2,5 kon duren en daarna nog zeker een week voordat ik een creditfactuur en het bedrag zou onttvangen omdat de technische problemen opgelost waren maar ze met zwaar personeelstekort zaten. Dat er 1.5 persoon werkte ipv normaal 6 personen. Ze adviseerde om de rest vd boeken ook te annuleren omdat de lever- en afhandelingstijden steeds langer werrden. Op advies heb ik de rest vd boeken ook geannuleerd en status daarvan nu 2 weken later is nog steeds annulering in behandeling. Via een omweg heb ik 2 keer een melding kunnen maken en mijn ongenoegen . Heb inmiddels na een maand een algemene email ontvangen dat ze mij niet zijn vergeten en alles binnen 2 a 3 weken zou worden verwerkt en daarna mijn geld zou worden teruggestort. Status tot op heden niet veranderd in mijn account, annulering na ruim een maand niet verwerkt, geld bijna 300 euro niet ontvangen. Het is ronduit schandalig dat dit gewoon kan en dat de diverse onderwijsinstellingen gewoon aangeven bij dit bedrijf te bestellen terwijl ze wisten dat er problemen waren. En op site van studers kan je nergens terecht met je klacht. Dit is gewoon slechte bedrijfsvoering en dit zou aangepakt moeten worden, nu zoveel mensen de dupe hiervan zijn geworden en geen zicht is dat het op korte termijn beter gaat worden.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat mijn annulering per ommegaande wordt verwerkr vandaag 11 oktober en dat mijn geld deze week nog wordt teruggestort. Ze hebben de termijn van terugbetaling ruimschoots overschreden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Studers over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Moon29
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM