Klacht: onterecht automatische afschrijving per kwartaal

bartverhaaf op 18 april 2019 over StudeerSnel in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
StudeerSnel has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 april 2019

Een klant van StudeerSnel ervaart onterecht automatische kwartaalafschrijvingen van € 11,97 via Ayden, zonder duidelijke omschrijving. Daarnaast kan de klant op de website geen optie vinden om de dienst op te zeggen of de elektronische bankmachtiging te annuleren.

Mijn Klacht:

Ik heb in december en januari een aantal samenvatting online bekeken en nu wordt er per kwartaal € 11,97 via Ayden van mijn bankrekening afgeschreven zonder omschrijving en ik vindt op studeersnel.nl ook geen mogelijkheid om de dienst op te zeggen en de schijnbaar elektronische bankmachtiging ongedaan te maken

Gewenste Oplossing:

dat studeersnel .nl mijn äbonnement op samenvattingen ongedaan heeft gemaakt en dat ik er vanaf 1 mei geen last meer van het. De automatische incasso heb ik teruggehaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over StudeerSnel

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over StudeerSnel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM