Klacht: storing HT-E5500 home cinema, home entertainment, Samsung

pkoot op 05 januari 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 5 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik ervaar exact dezelfde problemen als Tilly Ouwen en vince57 die al eerder een klacht hebben ingediendt. Het home entertainment set schakelt uitzichzelf over op een ander functie en opend soms de CD la. Ik vermoed dat dit komt omdat het apparaat een aanraking detecteerd op de touchscreen. Het touch screen is schoon en ik kan niet zien dat er iets van stof achter zit. Het lijkt dus een overgevoeligheid te zijn van het touch screen.

Gewenste Oplossing:

ik zou graag willen weten hoe dit probleem opgelost kan worden of een mannier om het gehele touch screen uit te schakelen. ik gebruik namelijk altijd de afstandsbediening om het apparaat te bedienen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM