Klacht: Storing HT-E5500 home cinema, home entertainment, Samsung

Frekkel op 14 februari 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 14 februari 2015

Een gebruiker van de Samsung HT-E5500 home cinema ervaart een probleem met het overgevoelige touchpaneel, waardoor de lade ongewild open en dicht gaat. Dit heeft het apparaat onbruikbaar gemaakt, maar de gebruiker heeft het touchpaneel losgekoppeld om het apparaat weer te kunnen gebruiken.

Mijn Klacht:

Dezelfde klacht als pkoot, Tilly Ouwen en vince57: Het touchpaneel van de HT-E5500 is overgevoelig, hierdoor gaat de lade steeds open/dicht en is het apparaat onbruikbaar geworden.

Ik heb nu het touchpaneel los gekoppeld waardoor ik het apparaat in ieder geval weer kan gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Reparatie of nieuw onderdeel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM