Mijn Klacht:
Na een storing heb ik 1,5 maand geen internet en TV geleverd gekregen. Er werd slecht gecommuniceerd vnauit technische dienst, de wachttijden waren lang (gemiddeld half uur per belletje). Er is vrijwel geen moeite genomen om de storing op te lossen. Helpdeskmedewerkers laten zelf weten dat ze zich verwonderen over het niet oplossen.
De klacht wordt niet opgelost. Een officiële klacht wordt 1x opgevolgd door een medewerker die belt. Beloftes uit dat bellen worden niet waargemaakt. Klacht wordt niet opgelost, maar gewoon gesloten (zonder oplossing).
Na een week lang dagelijks gebeld te hebben, soms meer dan 2 uur lang, en 50 berichten uitgewisseld via de ticketservice blijft Fiber star volhouden geen compensatie te geven en de rekening voor niet geleverde diensten betaald te willen zien.
Ik heb zelf ook kosten (extra mobiel internet) gemaakt in de periode van storing.
In een poging het lopende dossier af te sluiten heb ik aangeboden deze kosten (deels) voor eigen rekening te nemen maar Fiber blijft star.
Gewenste Oplossing:
Ik vind het onacceptabel te moeten betalen voor niet geleverde diensten. Ik wil daarom dat de incasso teruggetrokken wordt.


