Klacht: Renovatie badkamer, keuken en wc

L Hage op 17 december 2018 over Stadlander in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Stadlander has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Stadlander
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 17 december 2018

Een huurder van Stadlander heeft klachten over de staat van zijn badkamer, keuken en wc, die al 25 jaar oud zijn en last hebben van schimmel. Na een aanvraag voor renovatie en een bezoek van de aannemer, blijft het contact vanuit Stadlander uit, ondanks herhaaldelijk bellen. De klant ervaart de klantenservice als onprofessioneel en frustrerend, met een specifieke medewerker die als onvriendelijk wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Badkamer, keuken en wc zijn 25 jaar oud. De schimmel in de douche is enorm, daar zijn ze al jaren terug voor komen kijken maar was niet erg genoeg. Nu aanvraag ingediend voor nieuwe keuken, badkamer en wc. De aannemer komt langs om foto’s te maken, nou makkie zal u denken. Nee hoor ze sturen een mail binnen 3 dagen nemen wij ( Stadlander) contact met u op. Na 3 weken wachten en 6 keer zelf gebeld te hebben, gebeurt er niets. Als antwoord krijg ik dat het zo druk is!!! Ene Bianca die het toonbeeld is van hoe het niet moet bij de klantenservices staat centraal in dit verhaal. Brutaal, en zonder enige motivatie krijg ik iedere keer hetzelfde verhaal. Ik zal een notitie doorsturen naar diegene die het behandeld. Na 6 keer bellen en redelijk gefrustreerd vraag ik of ze dat ook werkelijk doet. Als antwoord krijg ik u bent nogal brutaal mevrouw, maar ja brutale mensen hebben de halve wereld. Werkelijk is stond perplex. Gelukkig heb ik een opname van dit gesprek, dus mocht het zover komen zal ik dat graag in de publiciteit brengen. Een verschrikkelijke mentaliteit, maar ik denk dat ze daar op geselecteerd worden. Ben je fatsoenlijk word je daar niet aangenomen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden wanneer ik als klant te woord word gestaan en niet als een lastige beller.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Stadlander over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM