Klacht: Al een halfjaar geen reclamefolders ontvangen!

Anietjuh op 12 maart 2012 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag mevrouw, Wij hebben uw bericht doorgestuurd. De betreffende bezorger is aangesproken. Zou u ons kunnen vertellen of u inmiddels de folders heeft ontvangen? Met vriendelijke groet, Afdeling Klantenservice

Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 12 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo,

Sinds een halfjaar ontvangen wij geen reclamefolders meer. En sinds een paar weken geen Huis aan Huis Sneker Nieuwsblad.
Wij hebben geen stickers op de deur en ons hier ook niet voor afgemeld. We wonen in een steeg en volgens mij is de bezorger gewoon te lax om de steeg in de fietsen/ lopen.

Mvg,

Veenstra

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik alle folders van de winkels in Sneek ontvangen. En gewoon weer de huis aan huis sneker nieuwsblad.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Spotta

14 jaren geleden - Goedemiddag mevrouw, Wij hebben uw bericht doorgestuurd. De betreffende bezorger is aangesproken. Zou u ons kunnen vertellen of u inmiddels de folders heeft ontvangen? Met vriendelijke groet, Afdeling Klantenservice

Spotta

Heeft op 20 maart 2012 om 15:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag mevrouw,

Wij hebben uw bericht doorgestuurd. De betreffende bezorger is aangesproken.

Zou u ons kunnen vertellen of u inmiddels de folders heeft ontvangen?

Met vriendelijke groet,

Afdeling Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM