Klacht: Verlopen kaartjes voor familiedag

klager24960979 op 30 september 2026 over Social Deal in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Social Deal has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 5 oktober 2026
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Status Opgelost
Datum 30 september 2026

Een klant heeft een familiedag georganiseerd bij Duinoord, maar ontdekte dat de kaartjes waren verlopen nadat drie deelnemers zich hadden afgemeld vanwege ziekte. Ondanks contact met Social Deal, kreeg de klant te horen dat er geen oplossing mogelijk was, wat leidde tot teleurstelling binnen de familie.

Mijn Klacht:

Ik heb een familiedag georganiseerd naar Duinoord. Helaas hebben drie personen zich ’s morgens afgemeld vanwege griep. Tot mijn grote teleurstelling ontdekte ik later dat de kaartjes inmiddels verlopen waren. Ik heb contact opgenomen met Social Deal, maar kreeg te horen dat er niets aan te doen was. Dit is erg teleurstellend voor ons als familie.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek dat de drie zieken alsnog toegang krijgen tot het park, zodat zij ook van de activiteit kunnen genieten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 weken geleden - Ik heb een email gestuurd naar Social Deal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 weken geleden - Deze klacht is zojuist door Social Deal in behandeling genomen

Bericht van Social Deal

3 weken geleden - Hi, Wat vervelend om te horen dat dit zo is gelopen. We kijken graag met je mee om de situatie te bespreken en te bekijken wat we voor je kunnen betekenen. Je kunt hiervoor telefonisch contact met ons opnemen via 088 - 205 05 05 of een e-mail sturen naar [email protected]. Wanneer je telefonisch contact opneemt, geef dan aan dat je belt naar aanleiding van je review. Dan zorgen we ervoor dat je direct met de juiste afdeling in contact komt. We hopen snel van je te horen. Met vriendelijke groet, Team Klanttevredenheid

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 weken geleden - We hebben bericht ontvangen dat Social Deal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Social Deal

Heeft op 05 oktober 2026 om 08:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM