Klacht: Geen mogelijkheid om vouchers te verzilveren

rita huijsman op 30 maart 2020 over Social Deal in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Social Deal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 april 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Rita, Hartelijk dank voor je bericht. Wat jammer om te horen dat jullie familie weekend niet door kan gaan. Momenteel staat iedereen zijn of haar gezondheid voorop waardoor helaas sommige uitjes geannuleerd moeten worden. In je account zie ik...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 30 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 6 diner vouchers gekocht om, tijdens een geboekt familieweekend in een vakantiepark, met elkaar uit eten te gaan. Natuurlijk zal SD de periode verlengen omdat het restaurant gesloten is, maar in dit geval heb ik daar niets omdat het weekend inmiddels voorbij is en ik daar niet meer kom. Na telefoontjesmails wordt gezegd….geef de vouchers aan iemand anders of verkoop ze. Dit had ik niet verwacht van SD omdat ik altijd zeer tevreden ben.

Gewenste Oplossing:

Ik wil het geld van de 6 vouchers op mijn account gestort zodat ik zelf kan bepalen waar en wanneer ik deze gebruik.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Social Deal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Social Deal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Social Deal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Social Deal

Heeft op 01 april 2020 om 16:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Rita,

Hartelijk dank voor je bericht.

Wat jammer om te horen dat jullie familie weekend niet door kan gaan. Momenteel staat iedereen zijn of haar gezondheid voorop waardoor helaas sommige uitjes geannuleerd moeten worden.

In je account zie ik inderdaad de 6 vouchers staan, omdat je buiten ons retourtermijn valt is het helaas niet mogelijk om deze terug te nemen. Buiten ons retourtermijn kan dit alleen wanneer de dienst niet geleverd kan worden, in dit geval kan dit nog wel maar op een later tijdstip.

Momenteel hebben we in verband met de nieuwe maatregelen de vouchers verlengd tot en met 1 juli. Wij houden alles goed in de gaten en verlengen indien nodig de vouchers opnieuw, helaas is annuleren in deze situatie niet mogelijk.

Wanneer je zelf geen gebruik kunt maken van de vouchers mag je ze inderdaad altijd verkopen of weggeven. Helaas kan ik momenteel ook niets anders voor je betekenen. Onze excuses voor het ongemak.

Ik wens je een fijne dag toe Stay Safe.

Met vriendelijke groet,
Sascha - klachtenafhandeling
Social Deal

Alle klachten die gemeld zijn door rita huijsman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM