Mijn Klacht:
Via social deal tickets gekocht voor Magisch Maastricht, editie van 2021 (afgelopen jaar). Dit evenement is geannuleerd i.v.m. de corona maatregelen. In eerst instantie stond er in de app dat de tickets verlengd waren naar volgend jaar, na het vandaag nog eens te checken zag ik dat de tickets helemaal niet meer in de app staan.
Na contact met de klantenservice , die bij hoog en laag beweren dat het niet geannuleerd is, hebben ze me aangeboden om een social deal tegoed op mijn account te zetten. Dit wil ik echter niet. Ik wil gewoon mijn geld terug. Heb na dit gedoe geen zin om nogmaals iets via social deal te kopen. Ik wil gewoon mijn geld terug, Hier heb ik recht op. Het evenement is niet doorgegaan, dus is de overeenkomst niet nagekomen.
Overigens al belachelijk dat ze hier niet gewoon een email voor hadden kunnen sturen toen bekend was dat alle evenementen in Nederland waren afgelast. Wat een rot bedrijf.
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn geld terug. Alleen dan ben ik tevreden.

