Klacht: Quizmaniac SMS berichten

Keesen Angelika op 19 februari 2016 over smsgc.nl in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf smsgc.nl
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 19 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een Duitse vrouw, die door Quizmaniac gelokt is om ok te drukken om een gratis SMS te verzenden en dan gratis mee te kunnen doen aan spelletjes. In de kleine lettertjes stond echter, dat zij zich gelijk opgaf voor zegge en schrijve 7 betaalde SMS diensten. Ik heb, na het inzien van de factuur gelijk alles laten blokkeren, maaar op de rekening stond wel een post van € 53,20. Waarschijnlijk staat er op de volgende rekening nog een keer zo een kostenpost en misschien wel meer. Ze hebben natuurlijk geen bevestiging gestuurd van de aanmelding. Ik vind het echt misdadig.

Gewenste Oplossing:

Op het moment dat alle in rekening gebrachte kosten, teruggestort worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over smsgc.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over smsgc.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM