Klacht: ongewenste mailberichten

bastiaan68 op 01 maart 2016 over smsgc.nl in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf smsgc.nl
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 1 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds kort krijg ik elke vrijdagavond rond een bepaalde tijd drie keer achter elkaar een sms-bericht van Voucherkoning waar ik niet om heb gevraagd en waar ik graag zo snel mogelijk weer vanaf wil.Sinds een paar minuten geleden heb ik nu (op dinsdagavond) ook drie keer achter elkaar een sms-bericht gekregen met de tekst: je gebruikt abonnementsdienst Voucherkoning, de kosten voor deze dienst bedragen12 euro per week.
Ik wil heel graag af van deze zooi en wellicht kunt u mij hierbij helpen

Gewenste Oplossing:

als ik hierdoor niet meer gestoord word door de firma Voucherkoning

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over smsgc.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over smsgc.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM