Klacht: kosten waar ik niet om gevraagd heb

Chuchi op 28 december 2015 over smsgc.nl in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf smsgc.nl
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 28 december 2015

Een klant van smsgc.nl ontving een e-mail waarin hij werd gefeliciteerd met het winnen van €500 aan boodschappen, wat hem deed geloven dat het een legitieme actie van AH was. Na deelname aan de actie kreeg hij echter onverwachte kosten van meer dan €50, zonder verdere communicatie van het bedrijf. De klant uit zijn frustratie over de situatie en hoopt dat anderen niet dezelfde ervaring hoeven te ondergaan.

Mijn Klacht:

Via een mail kreeg ik als vaste klant van AH bericht als winnaar voor €500 aan boodschappen te hebben gewonnen. Als vaste klant van AH dacht ik dat dit mogelijk was. De mail geactiveerd en 2 vragen beatwoord. Uiteraard nooit meer iets gehoord m.u.v. van de kosten: ruim €50! Heb ze terug geSMSt, maar uiteraard geen reactie. Naief van mij maar schandaling dat dit kan. Ik hoop dat u hiermee iets kunt zodat ook anderen niet de dupe worden. BVD!

Gewenste Oplossing:

Zie hierboven en het liefst nog dat het bedrijf mijn geld terugstort.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM