Klacht: jumbo blijkt niet jumbo te zijn

A Smits op 25 december 2015 over smsgc.nl in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf smsgc.nl
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 25 december 2015

Een klant heeft een klacht ingediend over ongewenste sms-berichten die afkomstig lijken te zijn van Jumbo, waarin wordt beweerd dat hij €500 heeft gewonnen. Bij het reageren op deze berichten werd er onterecht een bedrag van zijn beltegoed afgeschreven. De klant vraagt zich af hoe hij van deze berichten af kan komen en of het toegestaan is dat deze sms-berichten zich als Jumbo voordoen.

Mijn Klacht:

ook ik kreeg vorige sms bericht dat ik bij de Jumbo was geselecteerd en €500 had gewonnen, moest alleen invullen hoe ze dit moesten uitkeren, prompt een bedrag van mijn beltegoed af. Vandaag kreeg ik weer sms bericht, direct €5 van mijn beltegoed af. Hoe kom ik hiervan af? Mogen zij zich uitgeven als zijnde van Jumbo?
het tel nr is 4545/+85593099937
Wat is dit voor iets? Hoe kom ik hiervan af?

Gewenste Oplossing:

ik wil deze sms niet meer ontvangen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM