Klacht: Afschrijven geld

Mw. Sterrenburg op 23 januari 2016 over smsgc.nl in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf smsgc.nl
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 23 januari 2016

Een gebruiker ontving een sms met een aanbod om lid te worden van Appmachine, wat de indruk wekte dat dit noodzakelijk was om WhatsApp te kunnen blijven gebruiken. Na het bevestigen van de aanmelding met 'OK', stuurde de gebruiker direct een 'STOP'-bericht, maar er werd toch 15 euro en vervolgens nog eens 3 euro van het beltegoed afgeschreven.

Mijn Klacht:

Ik kreeg een sms bericht om lid te worden van Appmachine. Het kwam op mij over alsof ik anders niet meer kon Whattsappen. Dus ik sms OK. Maar direct daarna sms ik STOP, want ik had het idee dat er iets niet klopte.
Wordt er toch 15 euro van mijn beltegoed afgehaald en de volgende dag nog eens 3 euro!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn geld terug krijg en duidelijk is dat ik geen lid meer ben van Appmachine.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over smsgc.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over smsgc.nl nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Ik plaats een klacht, maar krijg geen enkele reactie. Wordt er actie ondernomen?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM