Klacht: Smart fit pro horloge en bescherming besteld maar nooit geleverd

Peryvh69 op 13 mei 2021 over SmartFit Pro in de categorie Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 13 mei 2021

Een klant heeft op 23 december 2020 een horloge en beschermlaag besteld en betaald bij SmartFit Pro, maar deze zijn nooit geleverd. Ondanks het versturen van meerdere e-mails, ontving de klant slechts een reactie op de eerste e-mail met trackinginformatie, waarna er geen verdere communicatie plaatsvond. De status van de track en trace is al maanden onveranderd.

Mijn Klacht:

Op 23 december 2020 een horloge en beschermlaag besteld en betaald maar nog steeds nooit ontvangen, diverse mails gestuurd en op de eerste mails reactie gehad met tracking daarna is er nooit meer op mijn andere mails gereageerd was toch 69.95 9.95 . De track en trace staat al maande op dezelfde status en veranderd niet meer.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of horloge met beschermlaag leveren met welgemeende excuses en een goedmaak cadeautje

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM