Klacht: slot van ca € 60,- verkocht als veilkigheidsslot voor € 389,-

RobSchreuder op 03 mei 2019 over Slotenmaker - Robert Hoogendoorn in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 3 mei 2019

Een klant heeft een klacht ingediend over Slotenmaker Robert Hoogendoorn, omdat hij ontevreden is over de service en de kosten. Na het afbreken van een sleutel moest het slot vervangen worden, maar de klant ontdekte dat het aangeboden veiligheidsslot van € 389,- in werkelijkheid slechts € 50,- waard was. Daarnaast ervoer hij problemen met de communicatie, waarbij beloftes om teruggebeld te worden niet werden nagekomen.

Mijn Klacht:

Op 18 april was de sleutel van het voordeurslot afgebroken. De slotenmaker gebeld die niet binnen de beloofde 30 minuten kwam maar na ruim een uur. Slot moest worden vervangen. De totale rekening € 694,-. incl een nieuw slot van € 389,-. Toen ik vroeg wat het voor een slot was werd gezegd een veiligheidsslot. Het bleek achteraf gewoon een slot te zijn van € 50,-Diverse malen gebeld en elke keer een gebrekkig Nederlands sprekende man aan de lijn die de belofte doet dat je wordt teruggebeld dit gebeurd echter nooit. Over een oplossing is niet te praten. Blijf je aanhouden dan wordt het gesprek beeindigd. Maak niet dezelfde fout als ik heb gemaakt door dit bedrijf in te schakelen.

Gewenste Oplossing:

Een terugbetaling van € 300 zodat de prijs wel is te verantwoorden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Slotenmaker - Robert Hoogendoorn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Slotenmaker - Robert Hoogendoorn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM