Klacht: Slechte aanvulling artikelen

Perotti op 15 oktober 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 oktober 2019

Een klant van Albert Heijn heeft herhaaldelijk ervaren dat de schappen in hun lokale filiaal slecht worden aangevuld, met name voor producten zoals sla, bier en brood. Na teleurstellingen besloot de klant om naar een andere Albert Heijn in Uithoorn te gaan, waar de aanvulling van de artikelen aanzienlijk beter was.

Mijn Klacht:

Jarenlang komen we in deze zaak en ondervinden we dat de vakken heel slecht worden aangevuld. Sla, bier brood etc..
Laatst waren we zo boos toen we weer misgrepen dat we de reeds in onze kar liggende artikelen in de vakken hebben teruggelegd en naar een AH-filiaal in Uithoorn van Jos v.d. Berg zijn gereden,. Wat een verademing deze winkel.
Alle vakken keuring in ruime mate bijgevuld.Zelfs 2 dagen na de heropening een paar weken terug ontbraken in Mijdrecht artikelen.

Gewenste Oplossing:

Als de leiding eens bij Jos van de Berg in Uithoorn stage kan gaan lopen hoe een winkel moet worden georganiseerd en de klant in Mijdrecht niet meer zo vaak misgrijpt.
We zijn benieuwd of deze mail iets hier aan verandert.
Onze dank als het lukt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Perotti
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer