Klacht: Slecht kwaliteit

alsabbaa op 29 augustus 2019 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 29 augustus 2019

Een klant heeft op 1 juli een blousje bij ZARA gekocht, dat pas op 26 juli voor het eerst is gedragen. Na één keer dragen vertoonde het blousje veel pluisjes en losse draden, waardoor de klant ontevreden is over de kwaliteit. Ondanks herhaald contact met de klantenservice en het indienen van foto's, werd de klacht niet geaccepteerd.

Mijn Klacht:

Geachte heermevrouw,

Op 1 juli heb ik een blousje bij zara gekocht. Dit blousje heb ik pas voor het eerst gedragen tijdens mijn vakantie op 26 juli. Vanaf de eerste keer zag ik dat de kwaliteit van het blousje niet goed was, omdat er erg veel pluisjes op komen te zitten en er hangen ook draden uit het blousje. Het blousje ziet eruit alsof het al heel oud is terwijl het maar een paar keer is gedragen. Het blousje heb ik ook niet gewassen. Ik ben niet tevreden over de kwaliteit en daarom zou ik graag een oplossing hiervoor willen. Ik heb zelf dit aangebeld via chat en toen Word ik gevraagd om email met foto s te sturen en dat heb ik gedaan.
Geen bevestigen voor mijn email. Dus heb ik weer een contact gehad met zara klantenservice en toen krijg ik reactie dat mijn klacht is niet geaccepteerd door de afdeling klacht behandeling.
Ik was gefrustreerd dat als zo een grote bedrijf slecht comunicatie met klanten heeft en ook slecht beoordelen doet.
Als je zelf de blouseje ziet ga je direct zien dat hij slecht kwaliteit is.
Mijn ervaring is nooit meer bij zara bestellen of kopen.
Mvgr
Rani

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Waarom krijg ik geen riactie

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM