Klacht: Zeer slechte service!!!!

mariantennis op 17 juni 2014 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

geachte heer/mevrouw, U heeft uw klacht bij het verkeerde bedrijf aangemeld. Ik wil u daarom adviseren om een nieuwe klacht te plaatsen bij het betreffende bedrijf. Met vriendelijke groet, Simpel klantenservice

Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 17 juni 2014

Een klant heeft schoenen gekocht bij Simpel, maar ondervond problemen met het hielbandje dat niet goed bleef zitten. Na terugkeer naar de winkel en een gesprek met een verkoopster die hetzelfde probleem had ervaren, werd er een oplossing voorgesteld. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Nog geen maand geleden (24-05-2014) heb ik in uw filiaal Roelantdreef te Utrecht een paar schoenen gekocht van €69,99. Al vrij snel was het hielbandje met een dun stukje elastiek veel te wij en zakte steeds onder de hak,waardoor ik moeilijker begon te lopen.Donderdag 12 juni ben ik terug gegaan naar de winkel en werd geholpen door een verkoopster die toevallig dezelfde schoenen had gekocht en hetzelfde probleem had ondervonden. Het probleem kon vrij simpel opgelost worden door er een steviger en iets groter sutkje elastiek van ±1 centimeter er tussen te zetten. Zij was van het probleem verlost. Ik werd gevraagd om maandag 16 juni met de schoenen terug te komen want dinsdag de volgende dag zou de schoenmaker komen.
Zo gezegd, zo gedaan en werd toen geholpen door een andere verkoopster. Mij verteld dat het niet kosteloos werd gerepareerd aangezien het niet onder garantie valt.Ik was daar zo boos over dat ik de schoenen heb terug gevraagd en kwaad de winkel heb verlaten. Het gaat om een tussenstukje van 1 CENTIMETER. Te belachelijk voor woorden.

Gewenste Oplossing:

Als het probleem kosteloos wordt opgelost.
Manfield staat toch bekend als een kwaliteitszaak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simpel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Simpel

Heeft op 17 juni 2014 om 14:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

geachte heer/mevrouw,

U heeft uw klacht bij het verkeerde bedrijf aangemeld. Ik wil u daarom adviseren om een nieuwe klacht te plaatsen bij het betreffende bedrijf.

Met vriendelijke groet,

Simpel klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie