Klacht: mobiel verbruik buiten de bundel klopt niet

Gioia55 op 03 december 2015 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Er is inmiddels contact met de klant geweest. Ik zal daarom dit onderdeel op het forum sluiten. Vriendelijke groet, Sascha Simpel

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 3 december 2015

Een klant van Simpel heeft een klacht ingediend over onjuiste kosten op zijn factuur, waarbij hij beweert dat zijn belminuten niet correct zijn berekend. Hij ontving een rekening van € 29,87 voor buitenbundel bellen naar een vast nummer, terwijl hij dacht dat zijn abonnement dit dekte. De klant heeft bewijs van zijn gebruik en overweegt juridische stappen te ondernemen.

Mijn Klacht:

Ik dacht een leuk en voordelig abonnement te hebben bij simpel. Ik sloot namelijk met hen een deal : 1000 MB en 100 belminuten. Wat zie ik op mijn factuur? Dat er niet met belminuten wordt gerekend, maar met aparte kosten omdat je gewoon naar een vast nummer belt in Nederland. Bij de meeste providers rekent men gewoon in een belminuut. Nu zag ik dat ik op de factuur maar liefst voor € 29.87 buiten de bundel zou hebben gebeld !! dit is gewoon niet waar. Ik heb ook een logboek op mijn mobieltje, waarop het bewijs te leveren is. Alsmede dat het mobiel verbruik in MB ook niet klopt ! Ik overweeg nu op naar de geschillencommissie te stappen, kost mij maar 50 euro en dan moeten zij zowiezo betalen, aangezien ik kan bewijzen dat het niet klopt ! Ik bel meestal via messenger of via Whatsapp, want dat is gratis als je op wifi zit. En als ik op wifi zit hier, dan schakel ik alle mobiele dataverkeer uit. Zodat ik geen risico loop dat het in MB’s achteruitloopt. Kortom : Simpel heeft mooie aanbiedingen maar weinig eerlijkheid. Ik ben er nu al klaar mee en wil uiteraard van deze oplichters af !Zo te lezen zijn hier vele mede- gedupeerden. Tijd om de krachten te bundelen ! ( binnen de bundel ).

Gewenste Oplossing:

Ik wil rectificatie van de factuur en ik wil van mijn abonnement af.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simpel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Simpel

10 jaren geleden - Beste Gioia, Uiteraard wil ik dat onze diensten u goed bevallen. U kunt binnen 3 werkdagen verwachten dat ik contact met u zoek. Ik help u graag zo goed mogelijk. Met vriendelijke groet, Sascha Simpel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Simpel

Heeft op 20 januari 2016 om 15:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is inmiddels contact met de klant geweest. Ik zal daarom dit onderdeel op het forum sluiten.

Vriendelijke groet,

Sascha

Simpel

Gioia55

Heeft op 20 januari 2016 om 16:16 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

het blijft een waardeloze provider zal blij zijn als ik ervanaf ben.

Bericht van Simpel

10 jaren geleden - Beste Gioia55, Ik zie dat uw klacht in behandeling is genomen en dat u heeft aangegeven om voorbeelden per e-mail of brief aan te leveren. Zodra we de voorbeelden hebben ontvangen gaan wij deze zo spoedig mogelijk onderzoeken zodat wij uw klacht kunnen behandelen. Met vriendelijke groet, Pieter Simpel

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - in de tussentijd is mijn gezondheid een stuk minder, zodat ik niet de energie heb dit alles uit te gaan zoeken. Zodra ik mij weer wat beter voel, zal ik contact met jullie opnemen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie