Mijn Klacht:
Wij hebben een auto via internet gehuurd van gold car op Tenerife via car rentals. Meende en zo staat omschreven als je de extra verzekering
Erbij neemt ( 5,60 euro per dag) dat wij dus voor alles verzekerd waren. Nu blijkt bij aan komst op vliegveld dat dit niet zo is, moesten nog bijna 250,00 euro bijbetalen zat dan wel brandstof diesel bij voor over de honderd euro tegen een kostprijs van 1,05 euro per liter, kan er nooit in althans niet in de tank. Deze praktijken kloppen niet. We zouden ok het resterende terug krijgen wat er in de tank zat, bij wie krijg je dat dan of van wie? Hoop iets van deze klacht te horen, bij voorbaat dank.
Gewenste Oplossing:
Als ze zeggen volledig verzekerd moet het ook zo zijn. Brandstof tegen de dan geldige prijs toeleveren en zorgen dat wat er over blijft in de tank ook daadwerkelijk terug krijgt. Of vol krijgen vol inleveren.

