Klacht: Deffect LCD beeldscherm

Cornvabo op 25 juli 2014 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

geachte heer/mevrouw, U heeft uw klacht bij het verkeerde bedrijf aangemeld. Ik wil u daarom adviseren om een nieuwe klacht te plaatsen bij het betreffende bedrijf. Met vriendelijke groet, Simpel klantenservice

Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 25 juli 2014

C. van Boheemen heeft een klacht ingediend over een defect LCD-beeldscherm van zijn Philips televisie, die zes jaar geleden is aangeschaft. Na een eerdere reparatie van 200 euro met garantie, is het probleem opnieuw opgetreden, en een vakman heeft aangegeven dat het een bekend defect is. Van Boheemen vraagt zich af of er nog service van Philips te verwachten is, gezien de hoge kosten voor een nieuw beeldscherm.

Mijn Klacht:

Ik heb 6 jaar geleden een Philips televisie gekocht type 37PFL7662D/12
8 maanden geleden was er een defect aan het beeldscherm wat voor
200 euro gerepareerd is met 3 maanden garantie. Maar nu doet dat zich dat euvel weer voor en iemand,een vakman, vertelde mij dat het een bekend defect is .
En degene die het gerepareerd heeft had moeten weten dat het weer
snel terug zou komen. En dat is ook zo . Het zou zijn dat er iets van speling is in het beeldscherm. Een nieuw beeldscherm zou bij Philps
ca 1000 Euro kosten. Ik las op de achterzijde dat de TV gemaakt is in Polen . Is er nog enige service van Philips te verwachten anders dan een nieuwe TV te kopen? Ik hoop op een betere service van Philips.
Bij voorbaat dank.
C.van Boheemen ’t Hert 19 2266 NB Leidschendam
[email protected]

Gewenste Oplossing:

Wanneer u mij een gratis nieuw LCD scherm aanbiedt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simpel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Simpel

Heeft op 25 juli 2014 om 14:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

geachte heer/mevrouw,

U heeft uw klacht bij het verkeerde bedrijf aangemeld. Ik wil u daarom adviseren om een nieuwe klacht te plaatsen bij het betreffende bedrijf.

Met vriendelijke groet,

Simpel klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie