Klacht: beeindiging abonnement

jlouiseg op 04 juni 2013 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant is per email geïnformeerd: de onterecht geïncasseerde facturen worden teruggestort op de bankrekening van mevrouw.

Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 4 juni 2013

In augustus 2012 heeft de klager zijn abonnement bij Simpel per aangetekende brief opgezegd, maar ontving geen bevestiging. Ondanks de vrijgave van zijn nummer op 12 oktober, bleven er maandelijks bedragen afgeschreven worden, wat leidde tot storneringen en dreigementen van incasso door Simpel, zonder dat de opzegging werd erkend.

Mijn Klacht:

In augustus 2012 heb ik per aangetekende brief mijn abonnement bij Simpel opgezegd. Ik heb geen bevestiging ontvangen, maar wel werd op 12 oktober mijn nummer vrijgegeven voor aan andere provider, waardoor ik dacht dat daarmee mijn abonnement was stopgezet. Maar er bleven maandelijks bedragen te worden afgeschreven via automatische incasso. Dat heb ik even aangezien, maar vanaf februari 2013 heb ik die bedragen gestorneerd. Daarna stopten de afschrijvingen, maar ontving ik sms-jes om me te sommeren de facturen te betalen, verhoogd met boete. Ook werd gedreigd met een incassobedrijf. Weer per aangetekende brief mijn stopzetting benadrukt. geen antwoord ontvangen, wel weer afschrijving van bedrag + boete.
Zij negeren dus het opzeggen van mijn abonnement

Gewenste Oplossing:

Stopzetten abonnement!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simpel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Simpel beoordeeld.

Simpel

Heeft op 04 juni 2013 om 13:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant is per email geïnformeerd: de onterecht geïncasseerde facturen worden teruggestort op de bankrekening van mevrouw.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie