Klacht: Schoolbank ook voor mij geblokkeerd.

Corrie Brus op 13 augustus 2017 over Schoolbank.nl in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Schoolbank.nl is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Categorie Websites
Status In behandeling
Datum 13 augustus 2017

Een lid van Schoolbank.nl ervaart inlogproblemen na wijzigingen aan de website, waardoor hij geen toegang meer heeft tot zijn account. Daarnaast ontving hij een bericht van een school waar hij nooit op heeft gezeten, wat zijn frustratie vergroot. Ondanks zijn betaling voor het lidmaatschap hoopt hij dat zijn klachten serieus worden genomen.

Mijn Klacht:

Ben al jaren voor 100 procent lid van schoolbank. Nu hebben ze de boel met de website veranderd en kan ik niet meer inloggen en krijg iedere keer een half beeld te zien waar ik niet kan inloggen.
Kreeg een berichtje van de naam van een school waar ik helemaal niet op zat
Foute boel maar ik heb wel betaald.

Hoop dat er op de klachten wordt ingegaan.

Gewenste Oplossing:

Ik was altijd tevreden, maar nu dus niet door dit ongemak.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Schoolbank.nl in behandeling genomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM