Klacht: ondanks opzeggen toch per automatische incasso geld afgeschreven

sies hemmes op 05 december 2017 over Schoolbank.nl in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Schoolbank.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 december 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Hemmes, Bedankt voor uw bericht. Wij hebben u naar aanleiding van uw verzoek in maart instructies toegestuurd om het pluslidmaatschap stop te zetten. Wij gaan er van uit dat u deze instructies niet heeft opgevolgd waardoor het pluslidmaatschap...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Websites
Status Opgelost
Datum 5 december 2017

Een abonnee heeft in het voorjaar van 2017 zijn abonnement op Schoolbank.nl opgezegd, maar ontving op 4 december 2017 toch een automatische incasso van € 19,99. De abonnee geeft aan dat er geen tegenprestatie is geleverd, aangezien hij al twee jaar geen communicatie van Schoolbank heeft ontvangen.

Mijn Klacht:

In het voorjaar van 2017 mijn abonnement op Schoolbank opgezegd. Desondanks werd er op 4-12-2017 per Europese incasso € 19,99 afgeschreven! Daar is geen enkele tegenprestatie voor geleverd, want ik heb al zeker twee jaar geen enkel bericht van Schoolbank per email ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Mijn lidmaatschap verwijderen uit de administratie en geen geld meer per automatische incasso afschrijven.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schoolbank.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schoolbank.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Schoolbank.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Schoolbank.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Schoolbank.nl

Heeft op 12 december 2017 om 15:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Hemmes,

Bedankt voor uw bericht. Wij hebben u naar aanleiding van uw verzoek in maart instructies toegestuurd om het pluslidmaatschap stop te zetten. Wij gaan er van uit dat u deze instructies niet heeft opgevolgd waardoor het pluslidmaatschap nog actief is. Volgens ons systeem staat u geregistreerd met het e-mailadres *******@inter.nl.net.
Wij kunnen het pluslidmaatschap voor u stopzetten. Ter verificatie ontvangen wij nog wel graag uw geboortedatum. Deze kunt u doorgeven aan onze helpdesk ([email protected]) Vergeet in de e-mail niet aan te geven met welk e-mailadres u het account heeft aangemaakt en dat het gaat om een opzegging van het pluslidmaatschap.

Met vriendelijke groeten,
Het SchoolBANK-team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM