Klacht: naam incorrect op ticketafgekort

Hill511 op 17 februari 2020 over Schipholtickets.nl‎ in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 17 februari 2020

Een klant van Schipholtickets.nl heeft een probleem met een verkeerd afgekorte naam op haar vliegticket, waarbij 'Hillegonda' is ingekort tot 'Hill'. De klantenservice stelt dat wijziging niet mogelijk is volgens KLM, maar de klant heeft bij KLM vernomen dat dit geen probleem is. Daarnaast ervaart de klant frustratie door de gebrekkige communicatie met het callcenter.

Mijn Klacht:

Mijn naam is afgekort op het ticket. I.p.v. Hillegonda staat er Hill.
De klantenservice geeft aan dat de naam niet gewijzigd kan worden omdat de luchtvaartmaatschappij KLM dit niet toelaat. Maar bij benaderen KLM is dit geen probleem alleen kunnen ze dit niet doen omdat we het ticket hebben geboekt bij Schipholtickets.com.
De informatie klopt niet. Daarnaast wordt ik iedere keer van kastje naar de muur gestuurd omdat call-center slecht Engels spreken

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik mijn naam correct op het ticket zien:
Hillegonda

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM