Klacht: contact

svenkuneman op 30 april 2020 over Schipholtickets.nl‎ in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 30 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er is geen mogelijkheid om contact op te nemen met het bedrijf. Nul mogelijkheden. Als ik op klantenservice klik wordt ik doorgestuurd naar mijn reizen. Ik zit vast in een vicieuze loop. Welk f- bedrijf heeft geen klantenservice?!

Gewenste Oplossing:

Ik wil contact opnemen over de voucher die mij is aangewezen vanwege corona. Ik wil geen voucher ik wil mijn geld terug. De vlucht staat bij KLM maar KLM zegt dat ik bij schipholtickets terecht moet. Volgens de wet mogen ze een geld terug storting niet weigeren. Om te zorgen dat mensen niet geld terug vragen breken ze alle mogelijkheden tot contact?! Wat een walgelijke mensen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schipholtickets.nl‎

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schipholtickets.nl‎ nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door svenkuneman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM