Klacht: Scheur in zool na 5 maanden

Lieshout1 op 04 november 2017 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 4 november 2017

Na vijf maanden gebruik vertoonde de zool van de zwarte Nike Air Max schoenen van de klager een scheur. De schoenen zijn niet dagelijks gedragen, wat volgens de klager onacceptabel is voor de kwaliteit. Hij verzoekt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

5 maanden geleden heeft mijn zoon deze zwarte nike air max schoenen gekocht heel hard voor gespaard maar nu na 5 maanden zit er een hele scheur in de zool. Hij draag de schoenen niet iedere dag dus dit mag volgens mij niet. Graag zie ik een oplossing voor dit euvel.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zien dat u mij een nieuw paar schoenen opstuurt of een tegoedbon voor een paar nieuwe zwarte air max schoenen maat 42

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM