Klacht: Schade door boodschappenbezorger.

[email protected] op 05 juli 2023 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 juli 2023

Een klant heeft schade geleden in de voortuin door een boodschappenbezorger van Jumbo. Na het incident werd er contact opgenomen met de leidinggevende van de bezorger, die beloofde het te melden en een vervolg te geven. Na meerdere pogingen om contact te krijgen met Jumbo, inclusief het indienen van een schadeformulier, blijft het stil vanuit het bedrijf.

Mijn Klacht:

Mijn buren kregen boodschappen geleverd door een bezorger van Jumbo.
Bij het wegrijden reed hij over een tegel die bij ons in de voortuin lag. Wij hebben betrokken bestuurder hierop aangesproken. Hij belde direct naar zijn leidinggevende die wij ook nog aan de telefoon hebben gevraagd. Deze verzekerde ons dat hij dit aan het hoofkantoor zou melden en wij een mailtje zouden ontvangen hoe nu verder.
Maar na 5 dagen nog niets ontvangen dus zelf naar het hoofkantoor gebeld en werd ons verzekerd dat wij een schadeformulier zouden krijgen, deze ingevuld moesten terugsturen. Deze hebben inderdaad gekregen en ook direct teruggestuurd. Daarna was het en is het nog radiostilte. Wij hebben nog een mailtje gestuurd met de vraag of we er nog iets van zouden horen, maar Jumbo reageert niet op onze mailtjes. Bellen gaat ook niet, dan sta je alleen maar in de wacht.
Nu valt onze schade wel mee, maar ze sturen deze jonge medewerker met een bezorgbus de weg op die totaal geen ervaring heeft met hoe met klanten om te gaan, hij ontkende eerst de schade gemaakt te hebben en we mochten van hem geen foto`s van de schade aan zijn bus te maken. (natuurlijk wel gemaakt).
Het ergste vinden wij de passieve houding van Jumbo. Wij worden nooit geen klant van Jumbo. Wat een slecht bedrijf!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Dat het bedrijf reageert en een bosje bloemen zou het probleem al opgelost hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer