Klacht: waar blijft mijn matras???

marsa alam op 20 augustus 2012 over Scandic Bedden in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scandic Bedden has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 augustus 2012
Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 20 augustus 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

in de maand februari heb ik via Groupon bij Scandic bedden een tweepersoonsmatras van het type nasa 1000 pocketverenmatras besteld.de levertermijn zou +/- 5weken bedragen,maar ik heb de matras nog steeds niet in mijn bezit.op mijn mails werd pas gereageerd toen ik dreide om gerechtelijke stappen te zetten.nadat ik intussen tweemaal gevraagd werd om mijn gegevens door te geven,horr ik weer niets meer,ook Groupon weigert om mijn verder te helpen.

Gewenste Oplossing:

ik zou alsnog graag deze matras geleverd willen krijgen,wel liefst de juiste ,want dat blijkt soms ook wel eens fout te gaan.
verder zou ik graag willen dat het bedrijf eens goed doorgelicht word door de daartoe bevoegde instanties.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scandic Bedden in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scandic Bedden een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM