Klacht: Tv blijft in een update loop hangen

Miccla op 28 december 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 28 december 2016

Een klant heeft problemen met zijn Samsung-tv, die vastzit in een update-loop na pogingen van de klantenservice om een geluidsprobleem op te lossen. Ondanks het volgen van instructies, waaronder het verwijderen en terugplaatsen van de evolution-kit, is de klant nu zelf verantwoordelijk voor het vinden van een oplossing, terwijl Samsung niet meer bereikbaar is voor verdere ondersteuning.

Mijn Klacht:

Samsung probeert doormiddel van op afstand in te loggen in de tv een geluidsprobleem op te lossen. Na vele handelingen te volgen van de deskundige waaronder mijn evolution-kit te verwijderen en weer terug te plaatsen is mijn tv in een loop komen te hangen. vervolgens mag ik zelf uitzoeken hoe ik dit gaat oplossen. Samsung is hier in nergens te vinden.

Gewenste Oplossing:

Dat de tv en de evoluition-kit weer goed functioneel zijn. Geheel op garantie van samsung.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM