Klacht: Spontane barst Samsung S7 edge

Nicvw op 29 september 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 29 september 2016

Een gebruiker van de Samsung S7 Edge heeft een spontane barst in het scherm ervaren, die zich voordeed tijdens het opladen, terwijl het scherm daarvoor in goede staat was. Na contact met Samsung en Dynafix werd medegedeeld dat de schade niet onder garantie valt, met als opties het toestel ongerepareerd terug te ontvangen voor € 60,- of een nieuwe telefoon aan te schaffen voor € 435,- met doorlopende garantie.

Mijn Klacht:

Ook ik heb een spontane barst in mijn S7 edge gekregen 4 maanden oud dit alleen tijdens het opladen. Voor het opladen was mijn scherm nog goed, na het opladen een barst vanaf links boven beginnend aan de rand naar de ander kant van mijn scherm en zo naar benden naar mijn home button. Klacht aangegeven bij Samsung en zij verzochten mij te wenden tot dr mobile van Samsung (Dynafix). Daar mijn telefoon naartoe gestuurd en zij constateerden dat het niet onder garantie valt. Nu keuze uit 2 opties, telefoon ongerepareerd retour voor EUR 60,- of omdat men aangeeft dat ze het scherm niet kunnen maken (wat raar is want op hun site Staat scherm vervangen € 320,-) een nieuwe aan te schaffen bij hun voor een gereduceerde prijs van € 435,- (en dan zou mijn garantie van mijn oude telefoon doorlopen op de nieuwe telefoon dit lijkt mij wettelijk helemaal niet mogelijk.) Zoals te vinden is op Internet komt dit dus vaker voor en zie ik het zeker als een productie fout.

Gewenste Oplossing:

Volledige reparatie van mijn telefoon (vervangen glas) of een nieuwe S7 edge voor rekening van Samsung

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM