Klacht: Vuil nast vuilnisbak

J. P. op 04 juni 2018 over Roteb in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Roteb
Status Open
Datum 4 juni 2018

Er is een probleem gemeld over de vuilnisbak die zich direct voor de ingang van een woning bevindt. Deze bak wordt vaak omringd door vuil, wat leidt tot een onaangename geur die het openen van ramen bemoeilijkt. De melder verzoekt om een oplossing, zoals het verplaatsen of afsluiten van de vuilnisbak, omdat de huidige situatie onleefbaar is.

Mijn Klacht:

Hallo ik wil graag doorgeven over een probleem met vuilnisbak direct voor onze ingang. Hier wordt heel vaak veel vuil nast vuilnisbak gegooid en dit stinkt zo dat is niet mogelijk ramen toe openen wegen stank. Klap van deze bak doet onzeten hard. Ik vroeg om deze problem op te lossen of deze te sloten en verplaatsen want dit is bijna niet te wonen hier . Ik ik vroeg mij hoe kan zo een vuilnisbak direct voor ingang plaatsen, 2 meter. Mvg, J. Chelstowski

Gewenste Oplossing:

Deze moet verplaatst worden want niemand houd dit in gaten en bijna dagelijks wort vuil gelegd en niemand doet iets aan en dit conteiner is veel te dicht onze ingang

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM