Klacht: al 3 weken geen vuil opgehaald !!

Piet64p op 13 december 2017 over Roteb in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Roteb
Status Open
Datum 13 december 2017

Er is een klacht ingediend over het niet ophalen van afval door Roteb, waarbij de KLIKO-bakken in een straat sinds 16 november 2017 slechts twee keer zijn geleegd. Ondanks herhaalde meldingen en een belofte van een Teamleider Inzameling dat het afval op 12 december zou worden opgehaald, is dit niet gebeurd, wat leidt tot zorgen over de volksgezondheid. De klager vraagt om een spoedige oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Sinds 16 Nov 2017 zijn de KLIKO bakken pas 2 x geleegd in onze straat !!
Dit, omdat de straat was opgebroken maar wel toegankelijk was en is .
Sterker nog, Gemeente Rdam is klaar en de straat is weer toegankelijk ook. Ik heb 7 weken geledenmeedrere malen gebeld en gedreig met aangifte Politie. Na 7 meldingen kwam een Teamleider Inzameling in actie en werden de kliko’s geleegd.
Nu is het 3 weken geleden , en ik heb een BELOFTE van een Teamleider Inzameling gehad op maandag dat hij zou zorgen dat het vuil dinsdag 12-12 zou worden opgehaald. NIET DUS !!!!!!!
Dit is langzamer hand een gevaar voorde Volksgezondheid. SCHANDELIJK !!!!!
Kan dit met SPOED opgelost worden ???? Als dit in de zomer was gebeurd , stonden de raten op straat te dansen

Mijn dank alvast !!

mvg
Piet Lobler

Gewenste Oplossing:

Als onze Papier/GFT/Restafval Kliko's zijn geleegd tussen de huisnummers 1- 26 !!!!

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM