Klacht: Extra service afgenomen ( textiel protection) 300 euro

Jamie W op 31 januari 2017 over Rofra Home in de categorie Horeca

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rofra Home
Categorie Horeca
Status Open
Datum 31 januari 2017

Een klant van Rofra Home heeft een klacht ingediend over de gebrekkige service na het afnemen van een extra textielbescherming voor 300 euro. Na een ontevreden gesprek met de Rayon Manager, die de klacht afwees, hoopt de klant op een heroverweging van de service. De klant ervaart dat Rofra moeite heeft met het verlenen van adequate service, ondanks de aankoop van een bank die al snel problemen vertoonde.

Mijn Klacht:

Aanvulling op onderstaand: sta nu in contact met de Rayon Manager van Rofra Tijmen Krol uit Apeldoorn , nadat deze ongelikte beer mijn klacht nogmaals onfatsoenlijk heeft afgewezen, gaat hij op mijn aandringen nu nogmaals met de service overleggen. Ben bang dat ik weer afgewimpeld ga worden.
Ik zal doorgaan tot dit opgelost is!

Bij Rofra doen ze er alles aan om klanten binnen te halen maar als ze service moeten verlenen naar de klant geven ze niet thuis, ook als je hier een extra service voor hebt afgenomen.

Klacht:
Bank in 2016 bij Rofra gekocht, binnen een half jaar doorgezakt en komen erg storende plooien in de bank. Rofra hier over benaderd en geven niet thuis. Bij Rofra zijn ze een ster je door te verwijzen naar het hoofdkantoor en dan door een telefoniste laten afwimpelen met standaard praatjes die ze van hun beeldscherm aflezen. Vraag je naar een contactpersoon dan geven ze aan dat ze niet doorverbinden.
Banken van Rofra zijn erg slecht van kwaliteit, wel 2300 euro voor betaald. Ik zou een ieder aanraden nooit bij Rofra een aankoop te doen.

Onderstaand de mailwisseling waar geen reactie op komt. Deze is verstuurd door een medewerker van de nieuwe vestiging van Rofra in Den-Bosch naar haar manager.

Tot mijn verbazing nog geen reactie op onderstaande mail

Van: [email protected]
Verzonden: dinsdag 31 januari 2017 14:12
Aan: [email protected]

Onderwerp: klacht / inzakken bank / plooien in bank

Beste Tijmen,

Ik heb voor mij staan ( naam verwijderd) die uiterst ontevreden is over de
service van Rofra.
Hij wil graag opgelost hebben dat de plooien in zijn bank verwijderd
worden.
Hij wil graag door jou op de hoogte gehouden worden over jouw gesprek
met de serviceafdeling over de afhandeling van zijn probleem.
Meneer geeft aan dat bij verkoop is verteld dat als de bank zou inzakken
dat het opgelost zou worden ,dit lijkt door de service afgewezen te
zijn.
Jij hebt zojuist telefonisch aangegeven dat je het nogmaals probeert ,
en dat de service dit via mail aan de klant zal laten weten.

Groet Francine Lankamp

Gewenste Oplossing:

1.Als de service van Rofra de bank komt opvullen en de bank weer hersteld wordt
2. De medewerkers van Rofra hun klanten en klachten fatsoenlijk behandelen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rofra Home

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rofra Home nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM