Klacht: Lichte plek spijkerbroek

13041960 op 22 april 2016 over Robijn in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Robijn
Status Open
Datum 22 april 2016

Elly Fuchs meldt dat haar zoon Robijn Zwitsal op zijn spijkerbroek heeft gemorst, wat heeft geleid tot een opvallende lichte plek. Ze is teleurgesteld in Robijn, omdat ze ervan uitging dat het product geen bleekmiddelen bevatte, en vindt het spijtig dat de broek van haar zoon hierdoor is beschadigd.

Mijn Klacht:

Mijn zoon heeft robijn zwitsal over zijn spijkerbroek gekregen. Daardoor is er een behoorlijke lichte plek op zijn spijkerbroek ontstaan. Omdat het een egale broek is valt het heel erg op. Wij zijn ontzettend teleurgesteld in robijn, omdat wij dachten dat er geen bleekmiddelen in robijn zouden zitten. De broek van mijn zoon is verpest en dat vinden wij heel spijtig.
Mvg. Elly Fuchs

Gewenste Oplossing:

Schadevergoeding voor een nieuwe broek.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Robijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Robijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM