Klacht: 3 WEKEN AAN HET WACHTEN

ZakariaEl op 15 maart 2022 over Restocks in de categorie Internetshops - Schoenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Restocks has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Restocks
Status Open
Datum 15 maart 2022

Een klant heeft op 8 februari een bestelling geplaatst bij Restocks ter waarde van €255,-, maar heeft na drie weken nog steeds geen levering ontvangen. De klant had de schoenen als cadeau bedoeld en is teleurgesteld over het gebrek aan communicatie, zoals het ontbreken van een track en trace code of updates over de status van de bestelling.

Mijn Klacht:

Beste,

Ik heb op 8 februari op Restocks een bestelling geplaatst ter waarde van €255,- en heb tot het heden ze nogsteeds niet binnen. Ze waren bestemd als cadeautje en aangezien de levertijd 10-14 dagen bedroeg, zou ik het op tijd geleverd krijgen. Nou niet dus in dit geval. We zijn inmiddels ruim 3 weken verder en heb nogsteeds niks binnen. Ik heb geneens een track en trace code gekregen of überhaupt een mail dat ze door de authenticatie zijn. Ik vind dit echt heel jammer en vervelend, en zit met mijn handen in het haar over waar mijn schoenen blijven, want ik vind dit gewoon écht niet kunnen. Het is inmiddels 1 maart en ik ga de maand wachten in. Ik vind het ook zo jammer dat ik het cadeau niet op tijd heb kunnen geven

Gewenste Oplossing:

Dat ik een deel van mijn geld terug krijg. Ik heb het besteld met de gedachte van dat ik het binnen 10-14 dagen zal ontvangen. Ik ben inmiddels 24 dagen verder en het is geneens door de authenticatie heen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Restocks over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten