Klacht: Niets/laat ontvangen

Teleurgestelde folder pluizer op 15 oktober 2021 over Reclamediensten De Schakel in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Drukwerk
Status Open
Datum 15 oktober 2021

Een klant van Reclamediensten De Schakel heeft deze week geen folders ontvangen en merkt op dat de levering in voorgaande weken ook vaak pas op woensdag plaatsvond. De klant verzoekt om wekelijkse levering van de folders en vraagt zich af waar deze eventueel opgehaald kunnen worden.

Mijn Klacht:

Deze week helemaal niets ontvangen en afgelopen weken ook pas woensdag. Zou graag de folders gewoon wekelijks willen hebben, desnoods haal ik ze ergens op. Maar waar?

Gewenste Oplossing:

Gewoon ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reclamediensten De Schakel

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reclamediensten De Schakel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Teleurgestelde folder pluizer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM