Klacht: folders niet ontvangen

user-1286496 op 03 augustus 2016 over Reclamediensten De Schakel in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Drukwerk
Status Open
Datum 3 augustus 2016

Een klant van Reclamediensten De Schakel meldt dat zij al twee weken geen folders meer ontvangen, ondanks eerdere positieve ervaringen. De klant had gehoopt dat de folders weer regelmatig zouden worden bezorgd, maar dit blijkt niet het geval te zijn.

Mijn Klacht:

We hadden goede hoop dat we ze weer zouden ontvangen, misschien 2x gebeurd, maar helaas, nu al weer 2 weken niet meer in de bus gekregen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer wij de folders weer elke week gaan krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reclamediensten De Schakel

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reclamediensten De Schakel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM