Mijn Klacht:
Goedendag
Heb op 5 maart 2022 een radio/navigatie systeem met toebehoren besteld bij Radio-navigatie.nl ook wel handelend onder de naam Xerces Impex,deze bestellingen ook direct betaald via overschrijving,o.a.ordernr.1591 € 382,45 en ordernr. 1592 € 7,95.
Na telefonisch kontakt werd mij bevestigt dat zodra de betaling binnen is de producten zo snel mogelijk de zelfde dag verzonden zouden worden,intussen van 7 maart tot 14 maart herhaaldelijk geprobeerd in kontakt te komen tevergeefs helaas,daar ik op 15 maart op vakantie zou gaan en de navigatie nodig had,op 17 maart heeft hij mij gebeld met de vraag of ik het bestelde op kwam halen in Hoorn,(ze zijn nu verhuist naar Overspoor 64T 1688 JH Nibbixwoud) ik had voor verzending betaald tevens was ik op vakantie,dat telefoontje bleek dus gewoon een smoes om me nog langer aan het lijntje te houden,ik heb ze op 24 maart via verschillende manieren laten weten dat ik binnen een week een verzendbewijs wil zien en dat ik anders genoodzaakt ben om de bestelling te annuleren,zoals verwacht geen reactie,op 29 maart heb ik via verschillende manieren(Whatsapp-SMS-Email) laten weten dat ik de bestelling annuleer en terugbetaling wens binnen een week van bovengenoemde bedragen,sinds 17maart geen kontakt meer mogelijk,heb op hun telefoonnummers met Whatsapp geprobeerd,met SMS,Emails op hun site gestuurd tot vandaag aan toe,ze herkennen je telnr.en locatie en blokkeren je dan.
Ik heb NU inmiddels al veel reviews gelezen van deze firma en ben helaas niet de enigste die dit overkomt,dit moet gestopt worden.
Uiteraard zijn alle bewijsstukken zoals:Bestelling-Betaling en de geringe conversatie met hun in mijn bezit.
Vriendelijke groet
Harrie Römkens
Gewenste Oplossing:
alsnog het bestelde en betaalde leveren of geld terug


