Klacht: Radio werkt niet

Kees Janse op 31 januari 2022 over Radio-Navigatie.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 31 januari 2022

Een klant heeft twee weken geleden een radio besteld bij Radio-Navigatie.nl voor een Sprinter, die op tijd en in goede staat werd geleverd. Echter, het apparaat produceert geen geluid en ondanks herhaaldelijk contact via telefoon, app en e-mail heeft de klant tot nu toe geen reactie ontvangen en wil het product omruilen.

Mijn Klacht:

2 weken geleden radio voor een Sprinter besteld. Levering ging prima en product ziet er keurig uit. Helaas krijg ik geen geluid uit de radio. Na veelvuldig bellen, appen en mailen tot nu toe geen reactie.

Ik wil het apparaat graag omruilen voor een ander exemplaar.

Gewenste Oplossing:

Omruilen voor ander exemplaar idem type. Ik vermoed dat er een storing in zit.

Alle klachten die gemeld zijn door Kees Janse
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)