Klacht: Komen levertijd niet na en reageren niet meer

Huls87 op 08 februari 2022 over Radio-Navigatie.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 februari 2022

Een klant heeft een android systeem voor zijn Jaguar besteld bij Radio-Navigatie.nl en heeft hiervoor bijna 900 euro betaald. Hoewel de aanvankelijke communicatie snel en duidelijk was, is de levertijd van 5 tot 7 werkdagen inmiddels verstreken en heeft de klant nog steeds niets ontvangen. Pogingen om contact op te nemen zijn niet beantwoord, en de klant verzoekt om terugbetaling.

Mijn Klacht:

Voor mijn Jaguar heb ik een android systeem bij dit bedrijf besteld. De reacties op mijn vragen waren snel en duidelijk. Ook werd gemeld dat de levertijd o geveer 5 tot 7 werkdagen zou zijn.

Nu ben ik inmiddels bijna een maand verder, heb ruim 900euro betaald en heb nog steeds niets geleverd gekregen. Daarnaast wordt er helemaal niet meer gereageerd op mijn berichten of telefoontjes.

Ik wil mijn geld terug!

Gewenste Oplossing:

Het aankoopbedrag wil ik terug.

Alle klachten die gemeld zijn door Huls87
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)