Klacht: Geen gehoor gegeven aan vraag

Mdevos554 op 20 maart 2022 over Radio-Navigatie.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 20 maart 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte Heer,

Op 26-12-2021 heb ik bij u een bestelling geplaatst voor een android navigatie, bestelnummer 1348. Aan de hand van de bestelling heeft u mij geadviseerd om een andere versie (2GB) te bestellen, en ik heb uw advies hierin opgevolgd en bovenop de bestelling €50,- bijbetaald. 

Tot op heden heb ik geen product mogen ontvangen en is de gestelde levertermijn volgens artikel 11, lid 3 ruimschoots verstreken.

Om deze redenen wil ik dan ook de overeenkomst ontbinden. 

Ik wil u verzoeken om het door mij aan overgemaakte bedrag van totaal € 282,50 binnen 14 dagen op mijn rekeningnummer  NL87 ABNA 0458046477 terug te storten. Dit zoals gesteld in de leveringsvoorwaarden artikel 11, lid 5.

Gewenste Oplossing:

Ik zou mijn geld terug willen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Mdevos554
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)