Klacht: Lage waterdruk en geen gehoor bij klacht

RadjinG op 25 februari 2014 over PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland in de categorie Waterleidingbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb al een tijd last van laatste waterdruk, maar alleen op bepaalde tijdstippen. Vroeg in de ochtend (06:30uur) en laat in de avond (23:00) is de druk maximaal. Tussen deze tijden kan het verschillen. In het weekend is het in de ochtend onmogelijk om te douchen. Uitslapen en 10u onder de douche gaan staan, zit er niet in. De waterdruk is zo laag dat de geiser niet aan wil. Meerdere keren PWN gebeld, maar deze proberen je af te wimpelen met het antwoord: als je de enige bent, dan ligt het aan de binnenleiding, of je zou de Hydrofoor moeten herstarten, maar die hebben we niet.De appartementen (4 hoog) staan er al 65 jaar en er zijn nooit problemen met waterdruk geweest. Als je in discussie gaat worden ze brutaal en dan hoor je “zo komen we er niet uit” ,laat de huismeester maar bellen. Huismeester belt naar PWN en krijgt het antwoord dat er overal een Hydrofoor geplaatst dient te worden. Jaja voor alle 116 appartementen, want iedereen heeft er last van (maar niet allemaal gemeld). We hebben allemaal aparte PWN watermeters op de beganegrond staan, vandaar gaan ze direct naar de woningen. Bij PWN krijg je elke keer iemand aan de lijn die wat anders zegt. Je wordt aan het lijntje gehouden dat er iemand de waterdruk komt meten voor de meter, want daar hoort 2 bar te zijn. Als je vervolgens weer belt is er niks gebeurd en beloven ze je weet een bezoek of je wordt dom verklaard. Ik vraag me af er ook andere mensen zijn die dit gedrag van PWN herkennen. Vooral de arrogante houding van medewerkers die hun naam niet willen noemen.

Gewenste Oplossing:

Als de waterdruk altijd maximaal is. Ik betaal immers ook altijd het volle bedrag voor watergebruik.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Vandaag 12.21 uur waterdruk zo laag dat de geiser niet aan gaat. Douchen dus onmogelijk!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM