Klacht: Heel moeilijk om nieuwe klant te worden.

w.fan op 27 december 2016 over PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland in de categorie Waterleidingbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 december 2016

Een persoon heeft moeite met het aanmelden als nieuwe klant bij PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland. De online aanmelding mislukt door een niet-herkende postcode, en zowel het contactformulier als een e-mail blijven onbeantwoord. De klager overweegt om persoonlijk langs te gaan in de hoop alsnog als klant geaccepteerd te worden.

Mijn Klacht:

Wil klant worden.
1 – Via website aanmelden lukt niet, want “mijn postcode” wordt niet herkend.
2 – Via contactformulier aanmelden levert op: Wij hebben het momenteel erg druk. Verder geen reactie.
3 – Op een normale mail naar [email protected] wordt na dagen ook niet gereageerd.
Ik ga er morgen persoonlijk naartoe. Hopelijk wil PWN me dan wel als klant aannemen. Hopelijk kunnen ze een “kassa bijdraaien”

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik redelijk snel klant zou kunnen worden en water kan bestellen in mijn nieuwe woning.
Meestal wil je geen :nummer" zijn, maar in dit geval wil ik niets liever dan een "nummer" in het systeem worden.
Wellicht moet PWN concurrentie krijgen om sneller nieuwe klanten in te gaan schrijven.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM