Klacht: rekening toezending niet bestelde sokken

EJSS123 op 20 september 2014 over Provea in de categorie Lingerie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Provea
Categorie Lingerie
Status Open
Datum 20 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

een aantal maanden terug ontving ik van TONO met een postzending sokken + factuur. Deze had ik niet besteld dus hetinternet geraadpleegd op TONO PROVEA; met als uitkomst Tros Radar “niet betalen Consumentenbond “zwendel” daar ik geen overeenkomst met TONO heb deze “Fake” factuur dus niet voldaan en sokken zending geretourneerd waarvan (verzendbewijs aanwezig) Aanmaning op aanmaning volgde na juridische navraag een mail gestuurd naar de Heren waarin ik moest benadrukken dat ik geen overeenkomst met TONO heb. Hilarisch antwoord volgde waarin dat het intern was behandelt en dat was besloten om de overeenkomst te ontbinden??? Denk geregeld maar Voila 9-10-2014 valt de 5e aanmaning op de mat, kunnen ze jaren volhouden zeker(Ik ook trouwens! of? en Nu?

Gewenste Oplossing:

Dat gestopt wordt met versturen van aanmaningen voor artikelen die ik nooit besteld heb en een excuusje

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Provea

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Provea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM